Kata Share | Mas Sehat | Ston SEO Responsif Blogger Template
Diberdayakan oleh Blogger.

Winter Inspirations


ENG: Getting quite excited 'bout winter this year! I usually don't get excited over winter approaching.  However, there is something different about this year, haven't quite figured out what though. Fall went by so quickly and we're already in December officially! Normally I truly don't enjoy fall and not so fond of winter either. Only when it snows is when I enjoy winter, like in this beautiful scenery above.  

I don't remember if we ever had a snowy Christmas and New Year's Eve in Istanbul; perhaps this year? Who knows? It's getting colder every day but I pretty much doubt that we'll have beautiful white snow in our city anytime soon... Oh well... 

TR:Bu yıl ilginç bir şekilde kışın gelmesi beni pek heyecanlandırıyor! Genellikle hiç bir kış bu kadar sevinmem kışın geldiğine. Ancak bu yılın farklı bir havası var, henüz çözemediğim.  Belki bir takım beklentilerimin, isteklerimin gerçekleşeceğine inanıyor olmamdandır.  Sonbahar da oldukça çabuk geçti bu sefer ve Aralık geldi çattı bile! Gerçekten normalde bu hiç ama hiç hoşuma giden bir durum olmazdı, zira sonbaharı da kışı da sevmem. Sadece kar yağdığında kış benim için kabullenilebilir bir özellik alıyor :) Yukarıdaki gibi bir manzaraya kim hayır diyebilir ki?

Hiç karlı geçen bir yeni yıl akşamı oldu mu Istanbul'da, hatırlamıyorum doğrusu. Bu yıl belki? Kim bilir... Her geçen gün bir parça daha havalar soğuyor, ancak yine de çok güzel bir kar yağışı olur mu, onu bilemeyeceğim... 

ESP: Estoy muy excitado sobre llegada el invierno! Normalmente yo no excitado sobre esto, pero ese año hay alguna cosa diferente, pero yo no sé que lo es. El otoño ha pasado muy rapido ese año y ya estamos en Diciembre! Normalmente no me gusta el otoño y el invierno.  Solamente cuando esta nevando como en la photo encima.

No recuerdo si hemos tenido una nevado Navidad o en Nochevieja en Estambul; a lo mejor este año...  Quien sabe? ENG: While we're about to step into winter with all its cold, freezing weather and perhaps snow, I'm getting excited about the holiday spirit that is around the corner. So here I wanted to share my winter inspirations from Pinterest. 

May your days filled with sweetness and cuteness.  


TR: Tüm soğukluğu ve belki karıyla kışa girerken, köşeden göz kırpan tatil ruhu için heyecanlanmaya başlıyorum. Bu vesileyle de sizlerle Pinterest ilhamlarımı paylaşmak istedim. 

Günleriniz tatlılıkla dolsun...

ESP: Quiero compartir mis inspiraciones de Pinterest con ustedes.

Que tus dias llena de dulce...  
ENG: Have hopes and dreams that keep us all awake and motivated...

TR: Umutlarınız ve hayalleriniz olsun hepimizi ayakta ve motive tutan...

ESP: Que tiene sueños y esperanza... ENG: Look at the World from a different perspective, be creative...

TR: Dünyaya farklı bir açıdan bakın, yaratıcı olun...

ESP: Mira al mundo con diferente aspecto, sea creativo.  


ENG: ...and unique, have the courage to make fun of yourself :)

TR: ... ve özgün, kendinizle dalga geçebilin :)

ESP: ... y unico


ENG: Have peace and quiet when you need.

TR: İhtiyacınız olduğunda huzur ve sessizliğe sahip olun.

ESP: Tiene paz y tranquilidad cuando te necesitas.Keep warm, very warm...

Sıcak olun, sıcacık olun...

Mantiene caliente, muy caliente...Be chic...

Şık olun...

Estés elegante...


And pretty...

Ve güzel...

Y guapa...


pictures: Pinterest

Thanks for reading!

Have a wonderful Sunday evening :)
Terima kasih telah membaca artikel tentang Winter Inspirations di blog TheTartery - Share Suka-Suka Gue jika anda ingin menyebar luaskan artikel ini di mohon untuk mencantumkan link sebagai Sumbernya, dan bila artikel ini bermanfaat silakan bookmark halaman ini diwebbroswer anda, dengan cara menekan Ctrl + D pada tombol keyboard anda.

Artikel terbaru :

Kata Share | Mas Sehat | Ston SEO Responsif Blogger Template